Ostatni sparing Sokoła

Na ostatni sparing przed startem rundy wiosennej sezonu 2014/2015 Sokół Pyrzyce udał się do Choszczna na mecz z Gavią, spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4-2 (do przerwy był wynik 2-2), bramki dla Sokoła Pyrzyce zdobyli Arkadiusz Piasecki i Łukasz Zaborowski. Podopieczni Piotra Kaczyńskiego wystąpili w następującym składzie: Michał Gojlewicz, Filip Kobierecki, Sebastian Mikuła, Tomasz Maćkowiak, Mateusz ZIeliński, Rafał Mogielski, PIotr Kaczyński, Kamil Malinowski, Przemysław Kochan, Arkadiusz Piasecki, Łukasz Zaborowski na zmianę wchodzili: Konrad Nowaczyk, Marcin Langowski, Daniel Wilczyński, Paweł Młyńczyk. Za tydzień w sobotę 14 marca 2015 r., o godzinie 16.00 na stadionie w Pyrzycach odbędzie się pierwszy mecz rundy wiosennej, w którym Sokół Pyrzyce zmierzy się z Remor Recz, zapraszamy wszystkich na ten mecz.