Zwycięstwo na inauguracje.....

W sobotę 14 marca 2015 r., na stadionie w Pyrzycach równo o godzinie 16.00 odbył się pierwszy mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015 Sokoła Pyrzyce a rywalem był zespół Remor Recz, Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Sokoła (do przerwy był wynik 1:0), bramki dla Naszej drużyny zdobyli w 39 minucie Przemysław Kochan i 52 minucie Łukasz Zaborowski. Podopieczni trenera Piotra Kaczyńskiego wystąpili w następującym składzie: Michał Gojlewicz, Sebastian Mikuła, Tomasz Maćkowiak, Mateusz Zieliński, Kamil Malinowski, Piotr Kaczyński (89 min Marcin Langowski), Przemysław Kochan (65 min Konrad Nowaczyk), Rafał Mogielski, Filip Kobierecki, Arkadiusz Piasecki, Łukasz Zaborowski. Na ławce pozostali Wiktor Stankiewicz, Paweł Młyńczyk, Adrian Sadowski.