Pierwszy trening Seniorów Sokoła Pyrzyce

W sobotę o godzinie 16.00 na Hali w Pyrzycach odbył się pierwszy trening drużyny Seniorów Sokoła Pyrzyce, na pierwszym treningu stawiło się 12 zawodników, w tym dwóch Nowych którzy być może zasilą pierwszą drużynę. Na dzień dzisiejszy cieszy fakt, że nikt z Seniorów nie zgłosił chęci odejścia do innego Klubu, natomiast Zarząd wspólnie z trenerem prowadzą rozmowy z czterema zawodnikami aby dołączyli do Sokoła Pyrzyce (zawodnicy z Powiatu Pyrzyckiego). Drużyna pod wodzą trenera Piotra Kaczyńskiego w okresie przygotowawczym trenować będzie trzy razy w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek), w miesiącu Styczniu treningi odbywać się będą o godzinie 18.00 na Orliku, zaś 31 stycznia Sokół Pyrzyce uda się do Barlinka na mecz sparingowy z Wartą Gorzów.