Przekaż 1% podatku na sprzęt dla trenujących w MLKS Sokół Pyrzyce.

Przekaż 1% podatku dla KLUBU MLKS „Sokół" Pyrzyce.

Informujemy, że 1% podatku przekazywać mogą zarówno osoby fizyczne, jak i firmy prowadzące działalność gospodarczą.

Przekazując 1% podatku na MLKS „Sokół” Pyrzyce, wspierasz działalność statutową klubu. Umożliwisz krzewienie zamiłowania do systematycznego uprawiania rekreacji fizycznej i sportu oraz rozwijanie działalności zmierzającej do utrzymywania i podnoszenia sprawności fizycznej młodzieży i dzieci.

Jak przekazać 1% ?

Na druku PIT zamieszczamy nr KRS organizacji i jej nazwę :

KRS – 0000111283 Koszaliński Okręgowy Związek Piłki Nożnej

oraz dopisek w poniższej rubryce PIT-u ( dodatkowe informacje): MLKS "SOKÓŁ" PYRZYCE

Wnioskowana kwota: kwota, którą podatnik chce przekazać na rzecz OPP, wnioskowana kwota nie może przekraczać 1% kwoty podatku należnego (dla PIT-37 jest to rubryka 120) po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Dziękujemy za okazałą pomoc.

Więcej szczegółów uzyskają Państwo w siedzibie klubu lub pod numerami telefonu:
Marcin Mazurkiewicz 698671667 mlkssokol@wp.pl