Plebiscyt "Piłkarz Roku"

Plebiscyt  "Piłkarz Roku"

Wystartował Plebiscyt na Piłkarza Roku Województwa Zachodniopomorskiego, miło nam poinformować, że w Plebiscycie bierze udział MICHAŁ GOJLEWICZ kapitan drużyny seniorów Sokoła Pyrzyce, zapraszamy wszystkich do głosowania na MIchała Gojlewicza.

Poniżej informacja o Plebiscycie i jak głosować.

Nie ma nudy. Czas narywalizację plebiscytową. Bez zbędnej rywalizacji poszczególnych mediów, wspólnymi siłami, dla dobra całego piłkarskiego środowiska ruszamy z plebiscytem 'Piłkarz roku'.
Porównując z poprzednimi edycjami plebiscytowej zabawy rozszerzona została forma głosowania, ale też liczbę lig i obszar nominowanych zawodników. Niestety nie wszystkie kluby chciały uczestniczyć w tej zabawie inie podały swoich przedstawicieli do plebiscytu - stąd ich brak na liście.

Głosowanie w plebiscycie odbywa się w serwisach gs24.pl,gk24.pl oraz ligowiec.net.Głosowanie potrwa do 6 marca. Laureatów plebiscytu poznamy po zsumowaniu punktów we wszystkich głosowaniach podczas uroczystej gali. W skrócie - wygra ten piłkarz, który będzie najwyżej we wszystkich głosowaniach.W jaki sposób oddać głos na portalu Ligowiec.net?

To bardzo proste. Wystarczy wejść wpiłkarski dział (od ekstraklasy do B klasy) i zagłosować na poszczególnych piłkarzy. Każdy zalogowany użytkownik portalu może to zrobić tylko raz dziennie. Systematycznie będziemy informować o cząstkowych wynikach, kto prowadzi wdanej lidze.

Plebiscyt Piłkarz Roku organizowany jest przez redakcję 'Głosu Szczecińskiego” i 'Głosu Koszalińskiego”, Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej oraz portal ligowiec.net Partnerem naszej akcji jest TVP Szczecin.