Sparing Błękit Pniewo - Sokół Pyrzyce

W sobotę 14.02.2015 r., o godzinie 13.00 na boisku w Gryfinie, Sokół Pyrzyce rozegrał kolejny mecz sparingowy, rywalem Sokoła była występująca w Szczecińskiej Lidze Okręgowej drużyna Błękit Pniewo. Mecz zakończył się wynikiem 6:2 dla Błękitu, do przerwy Sokół Pyrzyce wygrywał 2:1, bramki dla Naszej drużyny zdobyli Mateusz Zieliński i Sebastian Mikuła. Sokół Pyrzyce wystąpił w następującym składzie: Wiktor Stankiewicz, Tomasz Kucharski, Mateusz Zieliński, Zawodnik testowany, Kamil Malinowski, Piotr Kaczyński, Daniel Wilczyński, Przemysław Kochan, Sebastian Mikuła, Łukasz Zaborowski, Paweł Młyńczyk  na zmiany wchodzili Łukasz Świątek, Adrian Mielczarek, Przemysław Oszmian. Następny sparing Sokół Pyrzyce rozegra już w środę o godzinie 19.00 na boisku w Szczecinie (ul. Pomarańczowa) a rywalem będzie zespół Jeziorak Szczecin.

PS. Galeria z sparingu Błękit Pniewo - Sokół Pyrzyce