Sparing Iskierka Szczecin - Sokół Pyrzyce

W sobotę 7 lutego 2015 r., o godzinie 13.00 na boisku w Szczecinie, swój drugi mecz sparingowy rozegrał Sokół Pyrzyce, przeciwnikiem Naszej drużyny był zespół Iskierka Szczecin. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Iskierki, mecz rozgrywany był systemem 3x30 minut, obie bramki dla Iskierki padły już w trzeciej tercji.Sokół Pyrzyce wystąpił w następującym składzie: Michał Gojlewicz, Mateusz Zieliński, Tomasz Maćkowiak, Sebastian Mikuła, Zawodnik testowany, Rafał Mogielski, Łukasz Zaborowski, Adrian Mielczarek, Paweł Młyńczyk, Daniel Wilczyński, Marcin Langowski, na zmiany wchodzili: Kamil Malinowski, Tomasz Kucharski, Przemysław Kochan, Arkadiusz Piasecki, Piotr Kaczyński, Patryk Wilgocki. Następny sparing Nasza drużyna rozegra 14 lutego 2015 r., o godzinie 13.00 na Boisku w Gryfinie a rywalem Sokoła Pyrzyce będzie zespół Błękit Pniewo