SYLWESTER NA SPORTOWO

SYLWESTER NA SPORTOWO. W bardzo fajnej atmosferze odbyła się 31 grudnia 2014 r., premierowa edycja Turnieju Czterech Drużyn czyli tytułowy Sylwester na Sportowo. Oprócz Gospodarza imprezy drużyny Sokół Pyrzyce udział wzięły zaprzyjaźnione ekipy: Mieszko Mieszkowice, Ogniwo Babinek i Orkan Suchań. Rozgrywki trwały trzy godziny, każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar i szampana oraz dzięki drużynie Ogniwo Babinek symboliczny Kubek. Najważniejsze było spotkanie w super atmosferze a nie wyniki, chociaż te przedstawiały się następująco:

SOKÓŁ PYRZYCE - ORKAN SUCHAŃ 4 - 7
OGNIWO BABINEK - MIESZKO MIESZKOWICE 5 - 2
MIESZKO MIESZKOWICE - ORKAN SUCHAŃ 3 - 7
SOKÓŁ PYRZYCE - OGNIWO BABINEK 4 - 6
MIESZKO MIESZKOWICE - SOKÓŁ PYRZYCE 7 - 8
ORKAN SUCHAŃ - OGNIWO BABINEK 8 – 10

Pierwsze Miejsce zdobyła drużyna Ogniwo Babinek, drugie Orkan Suchań, trzecie Sokół Pyrzyce zaś czwarte Mieszko Mieszkowice. Z deklaracji po turnieju wynika, że za rok najprawdopodobniej spotkamy się w tym samym gronie w Mieszkowicach! Po turnieju zawodnicy Sokoła Pyrzyce otrzymali nowe piłki treningowe (dzięki dotacji z Gminy Pyrzyce), które służyć będą seniorom i juniorom na treningach i meczach w 2015 r.

Powiązana galeria: