Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów i Seniorów

W sobotę i niedzielę odpowiednio 27 i 28 grudnia 2014 r., blisko 240 zawodników brało udział w Sylwestrowym Turnieju Piłki Nożnej Seniorów i Juniorów, organizowanym przez MLKS „Sokół” Pyrzyce i OSIR Pyrzyce. W sobotę na parkiet wyszli seniorzy, w turnieju udział wzięło 10 drużyn: Czcibor Cedynia, Odra Gryfino, Sep Brzesko, Rybak Wełtyń, Bukmacherzy Stargard, Pres-Con Kozielice, Amigo, Szkarłatni, Unia Dolice oraz gospodarz Sokół Pyrzyce. Po siedmiu godzinach gry i rozegraniu 27 meczy okazało się, że zwycięzcą turnieju został zespół Bukmacherzy Stargard, który w finale pokonał zespół Sokół Pyrzyce 4:1 i wziął rewanż za porażkę z gospodarzem w fazie grupowej. Trzecie Miejsce zdobyła drużyna Unia Dolice która pokonała Amigo 4:2.

Klasyfikacja Końcowa:

1. Bukmacherzy Stargard

2. Sokół Pyrzyce

3. Unia Dolice

4. Amigo

5. Sęp Brzesko

6. Odra Gryfino

7. Szkarłatni

8. Pres-Con Kozielice

9. Czcibor Cedynia

10. Rybak Wełtyń

Królem strzelców turnieju został Patryk Galoch (Sokół Pyrzyce), najlepszym bramkarzem wybrany został Sławomir Czekała (Unia Dolice), zaś najlepszym zawodnikiem Łukasz Rdzeń (Bukmacherzy Stargard).

Sokół Pyrzyce wystąpił w składzie: Michał Gojlewicz, Piotr Kaczyński, Arkadiusz Piasecki, Wojciech Okraska, Ireneusz Dubik, Rafał Mogielski, Kamil Malinowski, Tomasz Kucharski, Patryk Galoch.

Dzień po turnieju seniorów na Pyrzyckiej Hali zjawiło się 10 drużyn Juniorskich, które rywalizowały o zwycięstwo w Sylwestrowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów, do zawodów zgłosiły się następujące ekipy: Salos Szczecin, Świt Szczecin (dwie drużyny), Iskra Banie, Ogniwo Babinek, Orzeł Trzcińsko-Zdrój, Prawobrzeże Szczecin (dwie drużyny), Unia Dolice oraz Gospodarz Sokół Pyrzyce. Od początku turnieju widać było, że o zwycięstwo w turnieju walczyć będą szczecińskie i tak też się stało na sześc pierwszych miejsc, aż pięć zajęły drużyny z Szczecina. W finale druga drużyna Świt Szczecin pokonała w rzutach karnych drużynę Prawobrzeże Szczecin, doprowadzając do rzutów karnych na niespełna 40 sekund przed końcem meczu. Trzecie miejsce w turnieju zdobyła drużyna Świt Szczecin która pokonała 4-3 Unię Dolice.

Klasyfikacja Końcowa:

1. Świt II Szczecin

2. Prawobrzeże Szczecin

3. Świt Szczecin

4. Unia Dolice

5. Prawobrzeże II Szczecin

6. Salos Szczecin

7. Iskra Banie

8. Ogniwo Babinek

9. Orzeł Trzcińsko-Zdrój

10. Sokół Pyrzyce

Królem strzelców turnieju został Krystian Pastwa (Świt Szczecin), najlepszym bramkarzem wybrany został Patryk Mejza (Prawobrzeże Szczecin), zaś najlepszym zawodnikiem Mateusz Jabłonowski (Bukmacherzy Stargard).

Sokół Pyrzyce wystąpił w następującym składzie: Wiktor Stankiewicz, Marcin Zjawiony, Konrad Nowaczyk, Maciej Kozanka-Lipka, Daniel Smoliński, Paweł Młyńczyk, Daniel Wilczyński, Arkadiusz Smyk, Kamil Smyk, Jan Prokop, Dawid Świercz, Przemysław Oszmian.

Na zdjęciu Najlepszy zawodnik Turnieju Juniorów Mateusz Jabłonowski z Najlepszej drużyny Świt Szczecin.....Gratulacje