Zwycięstwo z Zielonymi Zielin

W niedzielę równo o 12.00 na stadionie w Pyrzycach odbył się mecz 20 kolejki rundy wiosennej Klasy Okręgowej.W swoim drugim meczu na własnym boisku Sokół Pyrzyce pokonał zespół Zieloni Zielin 1-0 (do przerwy był wynik 0-0), bramkę na wagę 3 punktów zdobył Łukasz Zaborowski (asysta Daniel Wilczyński). Pierwsza połowa nie zapowiadała korzystnego wyniku dla Sokoła, to goście stworzyli sobie więcej sytuacji do strzelenia bramki (jedną bramkę nie uznał sędzia), Sokół w tej części spotkania odpowiedział praktycznie tylko strzałem Łukasza Zaborowskiego, jednak piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek, na szczęście w drugiej połowie Nasz zespół poprawił swoją grę i już w 60 minucie strzelił bramkę, jak się później okazało jedyną w tym spotkaniu.

Sokół Pyrzyce wystąpił w następującym składzie: Michał Gojlewicz- Konrad Nowaczyk, Tomasz Maćkowiak, Mateusz Zieliński, Sebastian Mikuła- Łukasz Świątek (46. Daniel Wilczyński) ,- Arkadiusz Piasecki, Piotr Kaczyński, Przemysław Kochan,  Rafał Mogielski (90. Paweł Młyńczyk)- Łukasz Zaborowski (68. Adrian Sadowski) Ławka: Wiktor Stankiewicz, Daniel Wilczyński, Konrad Nowaczyk, Adrian Sadowski, Paweł Młyńczyk.                    Trener: Piotr Kaczyński