Remis w Lubanowie

W niedzielę 22 marca Sokół pojechał do Lubanowa na mecz z Czarnymi. Pyrzyczanie podbudowani wygraną z Remorem Recz jechali po 3 punkty. Gospodarze nie zamierzali jednak poddać się bez walki. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1.

Początek spotkania nie wyglądał zbyt ciekawie, nudna gra z obu stron, lecz z lekką przewagą Czarnych którzy w 22 minucie po rzucie karnym sprokurowanym przez Tomasza Maćkowiaka otworzyli wynik meczu. Do końca połowy nic ciekawego się już nie działo. Mimo prowadzenia nie była to dobra część spotkania dla gospodarzy którzy musieli zmienić 2 zawodników ze wzglądu na kontuzje. Trener pyrzyczan musiał dokonać jednej zmiany. W 35 minucie Marcina Langowskiego zastąpił Konrad Nowaczyk.
Od razu po zmianie stron Sokoły ruszyły do odrabiania strat. Lepsza gra w ofensywie zaowocowała bramką w 61 minucie strzeloną przez Konrada Nowaczyka. Pyrzyczanie dalej napierali, lecz nic więcej nie udało się już ustrzelić. Warto podkreślić, że rolę kierownika drużyny pełnił pauzujący za kartki Kamil Malinowski. Cieszy więc fakt, że zawodnicy nawet gdy nie mogą grać, chcą pełnić istotną rolę w życiu klubu.
Sokół: Michał Gojlewicz- Tomasz Kucharski, Tomasz Maćkowiak, Mateusz Zieliński, Sebastian Mikuła- Łukasz Świątek (85. Paweł Młyńczyk) , Filip Kobierecki- Arkadiusz Piasecki, Piotr Kaczyński (75. Daniel Wilczyński), Marcin Langowski (35. Konrad Nowaczyk)- Łukasz Zaborowski
Ławka: Wiktor Stankiewicz, Daniel Wilczyński, Konrad Nowaczyk, Adrian Sadowski, Paweł Młyńczyk.
Trener: Piotr Kaczyński